Jsme otevřeni 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Každý den. Každou noc !

Nonstop Gym

Naše fitness centrum nabízí takový komfort, že se nemusíte řídit otevíracími hodinami a spoléhat se na obsluhu za barem.

Můžete přijít cvičit kdy chcete a na jak dlouho chcete!

Jak postupovat ?

1. Krok

Zaregistruj se, podepiš smlouvu a staň se členem Fitness centra Kameňák.

2. Krok

Vyber si permanentku, uhraď zálohu 200 Kč a přístupová karta je Tvá.

3. Krok

Cvič, kdykoliv chceš po dobu trvání Tvé permanentky.

4. Krok

Pusť si hudbu podle chuti, užij si gym a dobře si zatrénuj !

Jak funguje:

Klient, který si přeje využívat nonstop gym, se musí registrovat a stát se členem Fitness centra Kameňák.

První registrace vyžaduje návštěvu fitness centra v čase, kdy je přítomná obsluha. U obsluhy si můžeš zakoupit permanentku. Obsluha Ti všetko ochotně vysvětlí a poukazuje. Kontakt s ní už poté nebude potřebný, protože permanentku si budeš moci snadno prodloužit a platit i online přes internet.

Obsluha bude přítomná ve Fitness centru Kameňák každý pracovní den od 15:00 do 20:00. Pokud si chceš zakoupit permanentku do nonstop gymu, stačí Ti přijít v těchto časových rozmezích. Pokud Ti tyto termíny nevyhovují, můžeš si dohodnout koupi permanentky také telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Nejprve podepíšeš smlouvu a uhradíš zálohu za přístupovou kartu ve výši 200 Kč.

Následně si vybereš časovou nebo vstupovou permanentku podle svých preferencí za ceny uvedené v ceníku, které odpovídají běžným vstupním poplatkům.

Až Ti permanentka skončí, prodluž si svůj nonstop u obsluhy nebo online

Permanentky slouží jako vstupové karty do Fitness centra Kameňák.

Při vstupu do budovy je čtečka karet a dveře jsou vybaveny elektronickým zámkem. Dveře se otevřou pouze po přiložení aktívní (zaplacené) karty (permanentky). Ak permanentku nemáš, anebo ak Ti skončila platnost, tak se do budovy nedostaneš.

Nonstop gym mohou využívat i držitelé Multisport karet. Stačí, když se registruješ. Namísto vstupové karty Ti bude vygenerován Tvůj osobní přístupový kód, který naťukáš do čtečky a dostaneš se tak do vnitřních prostor fitness centra. Na recepci pak na tebe bude čekat skener na Multisport karty, pomocí kterého svépomocí naskenuješ Tvoji Multisport kartu.

Po příchodu do fitness centra se přesuneš do přízemí budovy, kde se nachází posilovna. Na recepci máš možnost si vyzvednout klíč od skříňky, která je k dispozici pro bezpečné uložení osobních věcí během cvičení.

Po ukončení tréninku vrať vše na své místo. Dej si osvěžující sprchu a před opuštěním prostorů zkontroluj, zda je voda vypnutá, všechna světla jsou zhasnutá a okna řádně zavřená.

V rámci benefitů, které nabízíme, je nonstop gym vybaven „samoobslužnou zónou“.

Během tvého tréninku si zde můžeš pustit hudbu dle tvých preferencí, a navíc si z ledničky vzít osvěžující láhev chladné filtrované vody.

V případě, že již dále nechceš využívat nonstop gym, máš možnost zrušit své členství. Následně ti bude kompletně vrácena záloha za přístupovou kartu (200 Kč).

Ber, prosím, na vědomí, že nonstop gym je vybaven kamerovým bezpečnostním systémem, který monitoruje veškeré prostory Fitness centra Kameňák.

 

Nyní si můžeš naplno užít nonstop gym ve Fitness centru Kameňák!

Pokud potřebuješ více informací nebo máš další dotazy, neváhej se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme veškerou potřebnou podporu a odpovíme na Tvé otázky.

Telefon: +420 777 551 104

Email: info@fitnesskamenak.cz

 

 

Osobní návštěva: Fitness centrum Kameňák, Oblá 469/51C, 634 00 Brno-Nový Lískovec